FreshMail.pl

Podaruj zdrowie w prezencie!

Z okazji świąt zrób prezent sobie lub bliskiej osobie. Zadbaj o zdrowie w Nowym Roku.
Tylko do 30 grudnia za pakiet dwóch wizyt u Julity Kordońskiej zapłacisz 250 zł zamiast 350 zł. Pakiet możesz wykorzystać również w 2018 roku.

 

 

Julita Kordońska to absolwentka londyńskiego Institute for Optimal Nutrition.

Specjalizuje się w leczeniu dietą zaburzeń hormonalnych, problemów z płodnością oraz chorób takich jak choroba Hashimoto czy zespół policystycznych jajników. W swoim podejściu w równym stopniu opiera się na wynikach badań naukowych, jak i wiedzy dawnych kultur. Poszukuje rozwiązań, które biorą pod uwagę naszą biologiczną indywidualność.

Pakiet dwóch wizyt umożliwia diagnozę problemów zdrowotnych wg zasad medycyny funkcjonalnej, uzyskanie zaleceń, a podczas drugiej wizyty ich weryfikację lub ewentualną modyfikację, w zależności od stanu poprawy samopoczucia pacjenta.

 

Co możesz zyskać?

 • mieć więcej energii
 • zmniejszyć wagę ciała
 • pozbyć się problemów skórnych lub nawet alergii
 • poprawić pracę układu odpornościowego
 • poprawić pracę układu trawiennego
 • wyciszyć autoagresję
 • poprawić koncentrację
 • odzyskać równowagę hormonalną
 • nie znalazłeś/-aś tutaj Twojego problemu? Zapytaj nas, czy Julita może Ci pomóc. Napisz na kontakt@immunozdrowie.pl

Zasady promocji:

 1. Promocja dotyczy pakietu dwóch wizyt u terapeutki żywieniowej Julity Kordońskiej
 2. Obie wizyty mogą być wykorzystane tylko przez jedną osobę, ponieważ druga jest kontynuacją pierwszej. Dzięki temu pakiet umożliwia uzyskanie poprawy zdrowia i samopoczucia.
 3. Pierwsza wizyta trwa 1,5 godziny, druga 1 godzinę. Przed wizytą należy wypełnić kwestionariusz on-line, który jest wstępnym wywiadem. Link do kwestionariusza zostanie przesłany via e-mail po opłaceniu pakietu i wyznaczeniu terminu pierwszej wizyty.
 4. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie przelewu na kwotę 250 zł w terminie do 30.12.2017 do godz 23.59. Za czas dokonania przelewu przyjmuje się zaksięgowanie kwoty na koncie Centrum Medycznego lub godzinę otrzymania maila z potwierdzeniem przelewu (maila należy wysłać na adres: kontakt@immunozdrowie.pl).Dane do przelewu:
  Centrum Medyczne Immuno Zdrowie
  Numer konta  (mBank): 42 1140 2004 0000 3702 7643 9952
  Kwota: 250 zł
  Tytułem: promocyjny pakiet dietetyczny
 5. Całość pakietu może być przekazana dowolnej osobie do czasu odbycia pierwszej wizyty.
 6. Wizytę należy umówić telefonicznie  (rejestracja pod nr: 502-106-456) lub za pośrednictwem rejestracji internetowej: https://immunozdrowie.pl/rejestracja/
 7. Terminy wizyt są umawiane zgodnie z dostępnym grafikiem pracy dietetyka, prosimy uwzględnić ten fakt,  rejestrując wizytę odpowiednio wcześniej.
 8. Pierwszą wizytę należy wykorzystać do końca lutego 2018, a drugą wizytę najpóźniej do końca czerwca 2018. Po przekroczeniu tych terminów, pakiet przepada i nie może być przekazany innej osobie.  Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, kiedy umówiona wizyta nie odbędzie się z przyczyn leżących po stronie Centrum Medycznego lub sytuacji losowych (np. choroba). Wtedy możliwe jest przesunięcie wizyty na późniejszy termin.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z rejestracją.

Zapisz się na newsletter

otrzymuj ciekawe informacje na temat leczenia chorób autoimmunologicznych.

Podając swoje dane wyrażasz zgodę na ich prze­twa­rza­nie w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera oraz na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o usługach Centrum Medycznego Immuno Zdrowie. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres e-mail jest u nas bezpieczny i nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu.

FreshMail.pl