73 opinie na ZnanyLekarz

Dermatolog Gdańsk

lek. med. Monika Głombiowska

Dermatolog wenerolog, dermatolog dziecięcy

Wizyta prywatna – cena: 200 zł

lub telefonicznie 502 106 456

Dermatolog Gdańsk - lek. Monika Głombiowska

Dermatolog Gdańsk prywatnie

Leczenie chorób skóry, włosów, paznokci

u dzieci i dorosłych

 • Brodawki wirusowe (usuwanie kurzajek)
 • Trądzik różowaty i zwykły (młodzieńczy)
 • Łojotokowe zapalenie skóry
 • Grzybice
 • Choroby paznokci i włosów, np. łysienie
 • Choroby autoimmunologiczne: łuszczyca, bielactwo
 • Atopowe zapalenie skóry (AZS)
 • Alergie skórne
 • Zaburzenia czynnościowe (nadpotliwość, łojotok, suchość)
 • Choroby weneryczne
 • Nowotwory skóry
 • Dermatoskopia (badania znamion, pieprzyków)

Nasza oferta

Oferujemy prywatne konsultacje dermatologiczne dla pacjentów z Trójmiasta, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Usuwamy łagodne zmiany skórne (np. kurzajki / brodawki wirusowe), wykonujemy badanie znamion dermatoskopem, leczymy trądzik i inne choroby skóry, paznokci i włosów.

Rejestracja

Wizytę można zarejestrować u nas telefonicznie lub wygodnie w internecie przez portal Znanylekarz.pl.

Adres przychodni i godziny przyjęć

CM Immuno Zdrowie znajduje się na I piętrze przy ul. Obrońców Wybrzeża 9/5 w Gdańsku Przymorze.

Dni i godziny przyjęć dermatologa:

 • wtorek: od 15 do 17
 • czwartek: od 14.30 do 16.30
 • piątek: od 13 do 14.30

Płatności

W Centrum Medycznym Immuno Zdrowie przyjmujemy tylko pacjentów prywatnych. Wizyty można opłacić w przychodni. Dostępne sposoby płatności to:

 • gotówka
 • karta płatnicza
 • przelew online przez Przelewy24 (szczegóły w rejestracji).

Opinie pacjentów

Więcej opinii na ZnanyLekarz.pl

Umów wizytę

Rejestracja

Możesz umówić wizytę przez ZnanyLekarz.pl albo zapytać telefonicznie o dogodny dla ciebie termin.

Monika Głombiowska – ZnanyLekarz.pl

DERMATOSKOPIA

Kiedy pójść do dermatologa z pieprzykiem?

Gdy pojawiają się zmiany na skórze, które mogą być niebezpieczne dla niej i całego organizmu, warto udać się do dermatologa i zbadać stan skóry.

Poniższy film informuje o tym, kiedy należy zapytać dermatologa o zbadanie znamion czy pieprzyków.

Prywatna wizyta u dermatologa - dlaczego warto?

Istnieje kilka powodów, dla których warto jest skorzystać z usług dermatologa prywatnie:

Szybszy dostęp: Wizyty w placówkach publicznych mogą wymagać długiego oczekiwania na termin wizyty, czasem nawet do kilku miesięcy. Prywatny dermatolog zazwyczaj oferuje krótsze terminy oczekiwania, co umożliwia szybszą diagnozę i rozpoczęcie leczenia. Zaletą jest również możliwość umówienia wizyty online, przesunięcia terminu wizyty czy też jej odwołanie.

Większy wybór specjalistów: Prywatna opieka dermatologiczna daje pacjentom większą elastyczność w wyborze specjalisty. Mogą oni dokładniej zbadać dostępne opcje i znaleźć dermatologa, który spełnia ich oczekiwania i posiada specjalistyczną wiedzę w interesującej ich dziedzinie dermatologii.

Dłuższe konsultacje: Prywatni dermatolodzy zazwyczaj mają więcej czasu na konsultację z pacjentem. Mogą poświęcić więcej uwagi na słuchanie pacjenta, dokładne badanie skóry i udzielanie szczegółowych odpowiedzi na pytania. To może przyczynić się do lepszego zrozumienia problemu i bardziej spersonalizowanego podejścia do leczenia.

Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia: Prywatni dermatolodzy często mają dostęp do najnowszych technologii i metod leczenia. Mogą oferować bardziej zaawansowane terapie, które mogą być niedostępne w ramach publicznej opieki zdrowotnej.

Większa dyskrecja i intymność: Prywatne wizyty u dermatologa mogą zapewnić pacjentom większą dyskrecję i intymność, szczególnie jeśli chodzi o zabiegi estetyczne lub wizyty związane z delikatnymi problemami skórnymi. Pacjenci czują się bardziej komfortowo, mając pewność, że ich prywatność jest chroniona.

Dermatolog Gdańsk - Dermatoskopia
Trądzik

lek. med. Monika Głombiowska

dermatolog wenerolog, dermatolog dziecięcy

Specjalista dermatolog z wieloletnią praktyką zawodową. Przez niemal 7 lat pracowała na Oddziale Dermatologii Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku (obecnie: Copernicus Podmiot Leczniczy sp. z o.o.). Posiada wiedzę w zakresie wszystkich działów dermatologii i wenerologii. Oprócz pracy lekarskiej brała udział w szeregu badań klinicznych towarzyszących wprowadzaniu na rynek najnowszych rozwiązań w leczeniu chorób skóry. Współautorka prac naukowych poruszających tematykę nowotworów skóry oraz łysienia.

Dermatolog Gdańsk prywatnie - Monika Głombiowska

Czym zajmuje się dermatologia?

Dermatologia zajmuje się diagnozą i leczeniem schorzeń skóry i jej przydatków (włosów, paznokci), a także niektórymi chorobami ogólnoustrojowymi, manifestującymi się przede wszystkim na skórze (np. łuszczyca, bielactwo czy łagodne i złośliwe nowotwory, takie jak czerniak złośliwy lub rumień guzowaty).

Do częstych badań dermatologicznych należy dermatoskopia – ocena znamion barwnikowych za pomocą specjalnego urządzenia (dermatoskopu). Dermatolog wykonuje także zabiegi, takie jak usuwanie (wymrażanie) brodawek wirusowych (kurzajek) za pomocą ciekłego azotu.

Dolegliwości dermatologiczne są często wskaźnikiem innych poważnych chorób, mających podłoże alergiczne, autoimmunologiczne czy onkologiczne. Choroby skóry przeważnie bardzo obniżają komfort życia pacjenta. Ważna jest więc dobra diagnoza, współpraca z innymi specjalistami, a także szybkość i skuteczność zastosowanej terapii.