Centrum Medyczne IMMUNO ZDROWIE

Powstało, aby wspierać osoby chore w walce o lepsze zdrowie i samopoczucie. Leczymy choroby endokrynne, dermatologiczne, w  naszym centrum pracuje także  chirurg, dietetyk kliniczny, psycholog/psychoterapeuta, osteopata oraz fizjoterapeuci.

Nasi specjaliści stosują sprawdzone metody leczenia, podchodząc do każdego pacjenta z wnikliwością i empatią. Zespół Immuno Zdrowie stale poszerza swoje kompetencje, aby zapewnić świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie. Pracę lekarzy uzupełniają pozostali specjaliści, co czyni nasze podejście kompleksowym.

Leczymy  według obowiązujących standardów medycznych, stosując sprawdzone metody oraz nowoczesny sprzęt (do wymrażania brodawek wirusowych).

Zachęcamy do wprowadzenie zmian w stylu życia, takich jak: obniżanie poziomu stresu, zmiana diety uwolnienie się od toksycznych relacji, higiena snu czy aktywność fizyczna. Traktujemy człowieka jako całość, w której psychika ma wpływ na ciało i odwrotnie.

W naszej placówce lekarz jest partnerem pacjenta w procesie leczenia. Abu uzyskać trwałe efekty leczenia, niezbędna jest współpraca pacjenta z lekarzem i jego zaangażowanie w proces zdrowienia. Dla wygody pacjentów, współpracujemy z renomowanymi laboratoriami , w których można wykonać niektóre badania, w cenach niższych niż komercyjne.

Ważnym elementem funkcjonowania naszego centrum jest edukacja. Poprzez publikacje na naszym blogu  uświadamiamy naszych pacjentów i ich rodziny, w jaki sposób mogą na co dzień poprawiać swoje funkcjonowanie i dbać o zdrowie.

Małgorzata Pszczoła
Dyrektor Zarządzający

Ukończyłam administrację na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z Zarządzania Podmiotami Leczniczymi.  Przez sześć lat byłam kierownikiem prywatnego centrum medycznego.  Bardzo lubię nowe wyzwania,  dlatego zdecydowałam się na otworzenie własnej placówki medycznej. Moją pasją jest zarządzanie ludźmi.  Staram się zawsze tworzyć przyjazną atmosferę w miejscu pracy, tak żeby zarówno personel, jak i pacjenci czuli się dobrze w naszej przychodni.

Sylwia Hofman-Bałdyga
Dyrektor ds. Medycznych

Jestem psychologiem i terapeutą, moją pasją jest wspieranie innych w rozwoju. Z powodu osobistych doświadczeń z chorobą autoimmunizacyjną (Hashimoto), chciałam stworzyć miejsce, gdzie pacjenci będą leczeni holistycznie. Moją wizją jest spójne leczenie, oparte na rzetelnej wiedzy medycznej, dietetycznej i psychologicznej. Jestem przekonana, że oferta Immuno Zdrowie będzie w kompleksowy sposób wspierać naszych Pacjentów w drodze do zdrowia.

Natalia Siczek
kierownik rejestracji