Centrum Medyczne IMMUNO ZDROWIE

Powstało, aby wspierać osoby chore w walce o lepsze zdrowie i samopoczucie. Leczymy choroby endokrynne, neurologiczne, dermatologiczne, choroby wewnętrzne. Specjalizujemy się w leczeniu chorób o podłożu autoimmunologicznym, takich jak np. choroba Hashimoto. W naszym centrum pracuje także dietetyk, psycholog, osteopata oraz epidemiolog.

Nasi specjaliści stosują sprawdzone metody leczenia, podchodząc do każdego pacjenta z wnikliwością i empatią. Zespół Immuno Zdrowie stale poszerza swoje kompetencje, aby zapewnić świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie. Pracę lekarzy uzupełniają pozostali specjaliści, co czyni nasze podejście kompleksowym.

Poza sprawdzonym leczeniem według obowiązujących standardów medycznych, pomagamy osobom dotkniętym chorobami autoimmunizacyjnymi. To choroby nieuleczalne według współczesnej wiedzy medycznej. Obserwuje się jednak przypadki tzw. remisji, zwłaszcza w początkowych fazach choroby. Jednak nawet bez całkowitej remisji pacjenci mogą uzyskać znaczną poprawę zdrowia i samopoczucia. Kluczem jest tu podejście całościowe (holistyczne), obejmujące dokładną diagnozę stanu zdrowia, zaadresowanie schorzeń towarzyszących,  zastosowanie spersonalizowanej diety, która pomoże uszczelnić jelita oraz uzupełnić niedobory składników odżywczych. Niezwykle istotną rolę w procesie zdrowienia odgrywa wprowadzenie zmian w stylu życia, takich jak: obniżanie poziomu stresu, uwolnienie się od toksycznych relacji, higiena snu czy aktywność fizyczna. Traktujemy człowieka jako całość, w której psychika ma wpływ na ciało i odwrotnie.

Dla pacjentów z chorobą autoimmunizacyjną oraz takich, którzy źle się czują pomimo dotychczasowego leczenia, opracowaliśmy pakiet leczenia holistycznego. Zapewnia on spójność leczenia, dzięki jednemu lekarzowi prowadzącemu oraz gwarantowanym konsyliom poszczególnych specjalistów.   Więcej informacji na temat pakietu znajdą Państwo TUTAJ.

W naszej placówce lekarz jest partnerem pacjenta w procesie leczenia. Abu uzyskać trwałe efekty leczenia, niezbędna jest współpraca pacjenta z lekarzem i jego zaangażowanie w proces zdrowienia. Dla wygody pacjentów, współpracujemy z renomowanymi laboratoriami oraz pracowniami usg.

Ważnym elementem funkcjonowania naszego centrum jest edukacja. Poprzez wykłady i wydarzenia edukacyjne uświadamiamy naszych pacjentów i ich rodziny, w jaki sposób mogą na co dzień poprawiać swoje funkcjonowanie i dbać o zdrowie.

Małgorzata Pszczoła
Dyrektor Zarządzający

Ukończyłam administrację na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z Zarządzania Podmiotami Leczniczymi.  Przez sześć lat byłam kierownikiem prywatnego centrum medycznego.  Bardzo lubię nowe wyzwania,  dlatego zdecydowałam się na otworzenie własnej placówki medycznej. Moją pasją jest zarządzanie ludźmi.  Staram się zawsze tworzyć przyjazną atmosferę w miejscu pracy, tak żeby zarówno personel, jak i pacjenci czuli się dobrze w naszej przychodni.

Sylwia Hofman-Bałdyga
Dyrektor ds. Medycznych

Jestem psychologiem i terapeutą, moją pasją jest wspieranie innych w rozwoju. Z powodu osobistych doświadczeń z chorobą autoimmunizacyjną (Hashimoto), chciałam stworzyć miejsce, gdzie pacjenci będą leczeni holistycznie. Moją wizją jest spójne leczenie, oparte na rzetelnej wiedzy medycznej, dietetycznej i psychologicznej. Jestem przekonana, że oferta Immuno Zdrowie będzie w kompleksowy sposób wspierać naszych Pacjentów w drodze do zdrowia.

Natalia Siczek
kierownik rejestracji